| TYPE | CONDENSATION HEAT PUMP |
| CAPACITY | 10.0 kg |
| DEPTH | 69.0 см |
| Brand | LG |
| MODEL: | RH10V9AV4W |
| TYPE: | CONDENSATION HEAT PUMP |
| CAPACITY: | 10.0 kg |
| START DELAY: | Yes |
| SOUND POWER LEVEL: | 62.0 dB |
| INVERTER MOTOR: | Yes |
| DELICATES PROGRAM: | Yes |
| WOOL PROGRAM: | Yes |
| COLOUR: | БЯЛ |
| WIDTH: | 60.0 см |
| DEPTH: | 69.0 см |
| WARRANTY: | 2+3 YEARS, *AFTER REGISTRATION |
| HUMIDITY SENSOR: | Yes |
| STAINLESS STEEL DRUM: | Yes |
| CONDENSATION EFFICIENCY CLASS: | B |
| ENERGY EFFICIENCY CLASS: | C |
| NOISE EMISSION CLASS: | B |
| WEIGHTED ENERGY CONSUMPTION: | 112 kWh |
| EAN | 8806091319739 |






















