| TYPE | CONDENSATION HEAT PUMP |
| CAPACITY | 9.0 kg |
| DEPTH | 64.3 см |
| Brand | MIELE |
| MODEL: | TQ 1000 WP |
| TYPE: | CONDENSATION HEAT PUMP |
| CAPACITY: | 9.0 kg |
| START DELAY: | Yes |
| WI-FI CONTROL: | Yes |
| SOUND POWER LEVEL: | 62.0 dB |
| SHIET PROGRAM: | Yes |
| SILK PROGRAM: | Yes |
| INNER LIGHTENING: | Yes |
| HEIGHT: | 85.00 см |
| WIDTH: | 60.0 см |
| DEPTH: | 64.3 см |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| HUMIDITY SENSOR: | Yes |
| STAINLESS STEEL DRUM: | Yes |
| CONDENSATION EFFICIENCY CLASS: | A |
| ENERGY EFFICIENCY CLASS: | B |
| NOISE EMISSION CLASS: | A |
| WEIGHTED ENERGY CONSUMPTION: | 92 kWh |
| DURATION OF ECOPROGRAM: | 3:51 |
| EAN | 4002516863762 |












