| TYPE | CONDENSATION HEAT PUMP |
| CAPACITY | 8.0 kg |
| DEPTH | 60.0 см |
| Brand | SAMSUNG |
| MODEL: | DV80T5220AE/S7 |
| TYPE: | CONDENSATION HEAT PUMP |
| CAPACITY: | 8.0 kg |
| START DELAY: | Yes |
| SOUND POWER LEVEL: | 63.0 dB |
| INVERTER MOTOR: | Yes |
| WOOL PROGRAM: | Yes |
| COLOUR: | БЯЛ |
| HEIGHT: | 85.00 см |
| DEPTH: | 60.0 см |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| HUMIDITY SENSOR: | Yes |
| STAINLESS STEEL DRUM: | Yes |
| CONDENSATION EFFICIENCY CLASS: | C |
| ENERGY EFFICIENCY CLASS: | C |
| NOISE EMISSION CLASS: | B |
| WEIGHTED ENERGY CONSUMPTION: | 95 kWh |
| EAN | 8806090604669 |




















