| TYPE | CONDENSATION HEAT PUMP |
| CAPACITY | 8.0 kg |
| DEPTH | 65.2 см |
| Brand | SANG |
| MODEL: | DS800EW |
| TYPE: | CONDENSATION HEAT PUMP |
| CAPACITY: | 8.0 kg |
| START DELAY: | Yes |
| SOUND POWER LEVEL: | 70.0 dB |
| COLOUR: | БЯЛ |
| HEIGHT: | 84.50 см |
| WIDTH: | 59.8 см |
| DEPTH: | 65.2 см |
| STAINLESS STEEL DRUM: | Yes |









