| MAXPOWER-W | 5.7 W |
| SOCKET | E14 |
| COLOR TEMPERATURE | 2700 К |
| Brand | OSRAM |
| MODEL: | E14 5.7W 2700K 470LM СВЕЩ |
| MAXPOWER-W: | 5.7 W |
| SOCKET: | E14 |
| POWER OF ILLUMINATION: | 470 LM |
| COLOR TEMPERATURE: | 2700 К |
| EAN | 4052899326453 |



2.00 € / 3.91 лв. i
"" Today
| MAXPOWER-W | 5.7 W |
| SOCKET | E14 |
| COLOR TEMPERATURE | 2700 К |
| Brand | OSRAM |
| MODEL: | E14 5.7W 2700K 470LM СВЕЩ |
| MAXPOWER-W: | 5.7 W |
| SOCKET: | E14 |
| POWER OF ILLUMINATION: | 470 LM |
| COLOR TEMPERATURE: | 2700 К |
| EAN | 4052899326453 |