| MAXPOWER-W | 4.0 W |
| SOCKET | E14 |
| COLOR TEMPERATURE | 2700 К |
| Brand | V-TAC |
| MODEL: | E14 4W 2700K 320LM СВЕЩ |
| MAXPOWER-W: | 4.0 W |
| SOCKET: | E14 |
| POWER OF ILLUMINATION: | 320 LM |
| COLOR TEMPERATURE: | 2700 К |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 3800230624796 |



| MAXPOWER-W | 4.0 W |
| SOCKET | E14 |
| COLOR TEMPERATURE | 2700 К |
| Brand | V-TAC |
| MODEL: | E14 4W 2700K 320LM СВЕЩ |
| MAXPOWER-W: | 4.0 W |
| SOCKET: | E14 |
| POWER OF ILLUMINATION: | 320 LM |
| COLOR TEMPERATURE: | 2700 К |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 3800230624796 |