| МОЩНОСТ W | 4.0 W |
| ЦОКЪЛ | E14 |
| ЦВЕТНА ТЕМПЕРАТУРА | 2700 К |
| Марка | V-TAC |
| МОДЕЛ: | E14 4W 2700K 320LM СВЕЩ |
| МОЩНОСТ W: | 4.0 W |
| ЦОКЪЛ: | E14 |
| СИЛА НА СВЕТЕНЕ: | 320 LM |
| ЦВЕТНА ТЕМПЕРАТУРА: | 2700 К |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 3800230624796 |



| МОЩНОСТ W | 4.0 W |
| ЦОКЪЛ | E14 |
| ЦВЕТНА ТЕМПЕРАТУРА | 2700 К |
| Марка | V-TAC |
| МОДЕЛ: | E14 4W 2700K 320LM СВЕЩ |
| МОЩНОСТ W: | 4.0 W |
| ЦОКЪЛ: | E14 |
| СИЛА НА СВЕТЕНЕ: | 320 LM |
| ЦВЕТНА ТЕМПЕРАТУРА: | 2700 К |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 3800230624796 |