| MAXPOWER-W | 6.0 W |
| SOCKET | E14 |
| COLOR TEMPERATURE | 6400 К |
| Brand | V-TAC |
| MODEL: | E14 6W 6400K 470LM R50 SMN |
| MAXPOWER-W: | 6.0 W |
| SOCKET: | E14 |
| POWER OF ILLUMINATION: | 470 LM |
| COLOR TEMPERATURE: | 6400 К |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 3800157627535 |



2.00 € / 3.91 лв. i
"" in 7 days
| MAXPOWER-W | 6.0 W |
| SOCKET | E14 |
| COLOR TEMPERATURE | 6400 К |
| Brand | V-TAC |
| MODEL: | E14 6W 6400K 470LM R50 SMN |
| MAXPOWER-W: | 6.0 W |
| SOCKET: | E14 |
| POWER OF ILLUMINATION: | 470 LM |
| COLOR TEMPERATURE: | 6400 К |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 3800157627535 |