| МОЩНОСТ W | 6.0 W |
| ЦОКЪЛ | E14 |
| ЦВЕТНА ТЕМПЕРАТУРА | 6400 К |
| Марка | V-TAC |
| МОДЕЛ: | E14 6W 6400K 470LM R50 SMN |
| МОЩНОСТ W: | 6.0 W |
| ЦОКЪЛ: | E14 |
| СИЛА НА СВЕТЕНЕ: | 470 LM |
| ЦВЕТНА ТЕМПЕРАТУРА: | 6400 К |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 3800157627535 |



2.00 € / 3.91 лв. i
"" до 7 дни
| МОЩНОСТ W | 6.0 W |
| ЦОКЪЛ | E14 |
| ЦВЕТНА ТЕМПЕРАТУРА | 6400 К |
| Марка | V-TAC |
| МОДЕЛ: | E14 6W 6400K 470LM R50 SMN |
| МОЩНОСТ W: | 6.0 W |
| ЦОКЪЛ: | E14 |
| СИЛА НА СВЕТЕНЕ: | 470 LM |
| ЦВЕТНА ТЕМПЕРАТУРА: | 6400 К |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 3800157627535 |