| МОЩНОСТ W | 5.5 W |
| ЦОКЪЛ | E14 |
| ЦВЕТНА ТЕМПЕРАТУРА | 2700 К |
| Марка | PHILIPS |
| МОДЕЛ: | E14 5.5W 2700K 470LM ТОПЧЕ |
| МОЩНОСТ W: | 5.5 W |
| ЦОКЪЛ: | E14 |
| СИЛА НА СВЕТЕНЕ: | 470 LM |
| ЦВЕТНА ТЕМПЕРАТУРА: | 2700 К |
| РАБОТНИ ЧАСОВЕ: | 15000 H |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 8719514309388 |












