| INVERTER MOTOR | Yes |
| PROGRAMMES NUMBER | 9 |
| TEMPERATURES NUMBER | 4 |
| Brand | AEG |
| MODEL: | FFB73717PM |
| CAPACITYINSTANDARDPLACESETTING: | 15 |
| INVERTER MOTOR: | Yes |
| COLOUR: | INOX |
| NOISE EMISSION CLASS: | B |
| SOUND POWER LEVEL: | 44.0 dB |
| PROGRAMMES NUMBER: | 9 |
| TEMPERATURES NUMBER: | 4 |
| AUTOPROGRAM: | Yes |
| ELECTRONIC DISPLAY: | Yes |
| START DELAY: | Yes |
| DURATION OF ECOPROGRAM: | 4:00 H |
| ENERGY CONSUMPTION ECO: | 86.00 kWh |
| WATER CONSUMPTION PER CYCLE: | 11.0 L |
| HEIGHT: | 85.00 см |
| WIDTH: | 60.00 см |
| DEPTH: | 60.00 см |
| WARRANTY: | 2+3 YEARS, *AFTER REGISTRATION |
| EAN | 7332543827220 |
















