| INVERTER MOTOR | Yes |
| PROGRAMMES NUMBER | 6 |
| TEMPERATURES NUMBER | 5 |
| Brand | BEKO |
| MODEL: | BDFN 26540 XP |
| CAPACITYINSTANDARDPLACESETTING: | 15 |
| THIRD BASKET: | Yes |
| INVERTER MOTOR: | Yes |
| COLOUR: | INOX |
| NOISE EMISSION CLASS: | B |
| SOUND POWER LEVEL: | 41.0 dB |
| PROGRAMMES NUMBER: | 6 |
| TEMPERATURES NUMBER: | 5 |
| AUTODOOR OPPENING: | Yes |
| ENERGY EFFICIENCY CLASS: | C |
| ELECTRONIC DISPLAY: | Yes |
| START DELAY: | Yes |
| DURATION OF ECOPROGRAM: | 3:47 |
| ENERGY CONSUMPTION ECO: | 76.00 kWh |
| WATER CONSUMPTION PER CYCLE: | 8.9 L |
| HEIGHT: | 85.00 см |
| WIDTH: | 59.80 см |
| DEPTH: | 60.00 см |
| WARRANTY: | 2+3 YEARS, *AFTER REGISTRATION |
| EAN | 8690842767685 |























