| INVERTER MOTOR | Yes |
| PROGRAMMES NUMBER | 7 |
| TEMPERATURES NUMBER | 7 |
| Brand | HISENSE |
| MODEL: | HS673A90BX |
| CAPACITYINSTANDARDPLACESETTING: | 16 |
| THIRD BASKET: | Yes |
| INVERTER MOTOR: | Yes |
| COLOUR: | ЧЕРЕН |
| NOISE EMISSION CLASS: | B |
| SOUND POWER LEVEL: | 40.0 dB |
| PROGRAMMES NUMBER: | 7 |
| TEMPERATURES NUMBER: | 7 |
| ENERGY EFFICIENCY CLASS: | A |
| OVERFLOW PROTECTION: | Yes |
| ELECTRONIC DISPLAY: | Yes |
| START DELAY: | Yes |
| WATER CONSUMPTION PER CYCLE: | 9.4 L |
| HEIGHT: | 84.60 см |
| WIDTH: | 64.00 см |
| DEPTH: | 66.50 см |
| WARRANTY: | 2+3 YEARS, *AFTER REGISTRATION |
| EAN | 6974805076147 |
















