| ИНВЕРТОРЕН МОТОР | Да |
| БРОЙ ПРОГРАМИ | 7 |
| БРОЙ ТЕМПЕРАТУРИ | 7 |
| Марка | HISENSE |
| МОДЕЛ: | HS673A90BX |
| КАПАЦИТЕТ В БР. СТАНД.КОМПЛ.: | 16 |
| ТРЕТА КОШНИЦА: | Да |
| ИНВЕРТОРЕН МОТОР: | Да |
| ЦВЯТ: | ЧЕРЕН |
| КЛАС НА НИВО НА ШУМ: | B |
| НИВО НА ШУМА: | 40.0 dB |
| БРОЙ ПРОГРАМИ: | 7 |
| БРОЙ ТЕМПЕРАТУРИ: | 7 |
| КЛАС НА ЕНЕРГИЙНА ЕФЕКТИВНОСТ: | A |
| ЗАЩИТА ОТ ПРЕЛИВАНЕ: | Да |
| ЕЛЕКТРОНЕН ДИСПЛЕЙ: | Да |
| ОТЛОЖЕН СТАРТ: | Да |
| КОНСУМАЦИЯ НА ВОДА/ЦИКЪЛ: | 9.4 L |
| ВИСОЧИНА: | 84.60 см |
| ШИРИНА: | 64.00 см |
| ДЪЛБОЧИНА: | 66.50 см |
| ГАРАНЦИЯ: | 2+3 ГОДИНИ, *СЛЕД РЕГИСТРАЦИЯ |
| EAN | 6974805076147 |
















