| ИНВЕРТОРЕН МОТОР | Да |
| БРОЙ ПРОГРАМИ | 7 |
| БРОЙ ТЕМПЕРАТУРИ | 7 |
| Марка | BOSCH |
| МОДЕЛ: | SPS6EMI21E |
| КАПАЦИТЕТ В БР. СТАНД.КОМПЛ.: | 10 |
| ТРЕТА КОШНИЦА: | Да |
| ИНВЕРТОРЕН МОТОР: | Да |
| ЦВЯТ: | ИНОКС |
| КЛАС НА НИВО НА ШУМ: | B |
| НИВО НА ШУМА: | 44.0 dB |
| БРОЙ ПРОГРАМИ: | 7 |
| БРОЙ ТЕМПЕРАТУРИ: | 7 |
| АВТОМАТИЧНО ОТВАРЯНЕ НА ВРАТА: | Да |
| КЛАС НА ЕНЕРГИЙНА ЕФЕКТИВНОСТ: | B |
| ВЪТРЕШНО ОСВЕТЛЕНИЕ: | Да |
| ЗАЩИТА ОТ ПРЕЛИВАНЕ С AQUASTOP: | Да |
| ЕЛЕКТРОНЕН ДИСПЛЕЙ: | Да |
| WI-FI УПРАВЛЕНИЕ: | Да |
| ОТЛОЖЕН СТАРТ: | Да |
| АВТОМ. ДОЗИРАНЕ НА ПРЕПАРАТА: | Да |
| ВРЕМЕТРАЕНЕ НА ПРОГРАМА "ECO": | 3:55 |
| КОНС.НАЕЛ.ЕНЕРГИЯ ПРИ ПРОГ.EKO: | 51.00 kWh |
| КОНСУМАЦИЯ НА ВОДА/ЦИКЪЛ: | 8.7 L |
| ВИСОЧИНА: | 84.50 см |
| ШИРИНА: | 45.00 см |
| ДЪЛБОЧИНА: | 60.00 см |
| ГАРАНЦИЯ: | 2+3 ГОДИНИ, *СЛЕД РЕГИСТРАЦИЯ |
| EAN | 4242005537211 |












