| INVERTER MOTOR | Yes |
| PROGRAMMES NUMBER | 9 |
| Brand | INDESIT |
| MODEL: | DSFO 3T224 |
| CAPACITYINSTANDARDPLACESETTING: | 10 |
| INVERTER MOTOR: | Yes |
| COLOUR: | БЯЛ |
| NOISE EMISSION CLASS: | B |
| SOUND POWER LEVEL: | 44.0 dB |
| PROGRAMMES NUMBER: | 9 |
| ENERGY EFFICIENCY CLASS: | E |
| ELECTRONIC DISPLAY: | Yes |
| DURATION OF ECOPROGRAM: | 4:00 H |
| ENERGY CONSUMPTION ECO: | 76.00 kWh |
| WATER CONSUMPTION PER CYCLE: | 9.0 L |
| HEIGHT: | 85.00 см |
| WIDTH: | 45.00 см |
| DEPTH: | 59.00 см |
| WARRANTY: | 2+3 YEARS, *AFTER REGISTRATION |
| EAN | 8050147554111 |
























