| PROGRAMMES NUMBER | 10 |
| Brand | WHIRLPOOL |
| MODEL: | W7F HP43 X |
| CAPACITYINSTANDARDPLACESETTING: | 15 |
| THIRD BASKET: | Yes |
| COLOUR: | INOX |
| NOISE EMISSION CLASS: | B |
| SOUND POWER LEVEL: | 43.0 dB |
| PROGRAMMES NUMBER: | 10 |
| ENERGY EFFICIENCY CLASS: | C |
| ELECTRONIC DISPLAY: | Yes |
| SELFCLEAN PROGRAM: | Yes |
| EXTRADRY FUNCTION: | Yes |
| DURATION OF ECOPROGRAM: | 3:30 |
| ENERGY CONSUMPTION ECO: | 76.00 kWh |
| WATER CONSUMPTION PER CYCLE: | 9.5 L |
| HEIGHT: | 85.00 см |
| WIDTH: | 60.00 см |
| DEPTH: | 59.00 см |
| WARRANTY: | 2+3 YEARS, *AFTER REGISTRATION |
| EAN | 8003437640513 |
























