| FOR DRILLING OF | ДЪРВО |
| ТИП ЗАХВАТ НА ОПАШКАТА | ШЕСТОСТЕН |
| DIAMETER MM | 24.00 мм |
| WORKING LENGTH | 110 мм |
| Brand | BOSCH |
| MODEL: | 24Х110Х160 |
| FOR DRILLING OF: | ДЪРВО |
| ТИП ЗАХВАТ НА ОПАШКАТА: | ШЕСТОСТЕН |
| DIAMETER MM: | 24.00 мм |
| WORKING LENGTH: | 110 мм |
| TOTAL LENGTH: | 160.00 мм |
| EAN | 3165140383837 |


