| FOR DRILLING OF | МЕТАЛ |
| ТИП ЗАХВАТ НА ОПАШКАТА | ЦИЛИНДРИЧНА |
| DIAMETER MM | 2.00 мм |
| WORKING LENGTH | 24 мм |
| Brand | BOSCH |
| MODEL: | HSS-G 2X24X49 |
| FOR DRILLING OF: | МЕТАЛ |
| ТИП ЗАХВАТ НА ОПАШКАТА: | ЦИЛИНДРИЧНА |
| DIAMETER MM: | 2.00 мм |
| WORKING LENGTH: | 24 мм |
| TOTAL LENGTH: | 49.00 мм |
| DRILL BIT MATERIAL: | HSS-G |
| ADDITIONAL INFORMATION: | DIN 338 |
| EAN | 3165140407182 |


