| FOR DRILLING OF | БЕТОН |
| ТИП ЗАХВАТ НА ОПАШКАТА | SDS+ |
| DIAMETER MM | 10.00 мм |
| WORKING LENGTH | 150 мм |
| Brand | DEWALT |
| MODEL: | EXTREME 2® SDS-Plus |
| FOR DRILLING OF: | БЕТОН |
| ТИП ЗАХВАТ НА ОПАШКАТА: | SDS+ |
| DIAMETER MM: | 10.00 мм |
| WORKING LENGTH: | 150 мм |
| TOTAL LENGTH: | 210.00 мм |
| EAN | 5035048055168 |







