| FOR DRILLING OF | БЕТОН |
| DIAMETER MM | 24.00 мм |
| WORKING LENGTH | 400 мм |
| Brand | RAIDER |
| MODEL: | SDS-PLUS |
| FOR DRILLING OF: | БЕТОН |
| DIAMETER MM: | 24.00 мм |
| WORKING LENGTH: | 400 мм |
| TOTAL LENGTH: | 450.00 мм |
| EAN | 3800123160332 |



1.00 € / 1.96 лв. i
"" in 7 days
| FOR DRILLING OF | БЕТОН |
| DIAMETER MM | 24.00 мм |
| WORKING LENGTH | 400 мм |
| Brand | RAIDER |
| MODEL: | SDS-PLUS |
| FOR DRILLING OF: | БЕТОН |
| DIAMETER MM: | 24.00 мм |
| WORKING LENGTH: | 400 мм |
| TOTAL LENGTH: | 450.00 мм |
| EAN | 3800123160332 |