| FOR DRILLING OF | БЕТОН |
| ТИП ЗАХВАТ НА ОПАШКАТА | SDS+ |
| DIAMETER MM | 20.00 мм |
| WORKING LENGTH | 400 мм |
| Brand | BOSCH |
| FOR DRILLING OF: | БЕТОН |
| ТИП ЗАХВАТ НА ОПАШКАТА: | SDS+ |
| DIAMETER MM: | 20.00 мм |
| WORKING LENGTH: | 400 мм |
| TOTAL LENGTH: | 450.00 мм |
| EAN | 3165140385299 |


