| ПОДХОДЯЩ ЗА ПРОБИВАНЕ НА | БЕТОН |
| ТИП ЗАХВАТ НА ОПАШКАТА | SDS+ |
| ДИАМЕТЪР MM | 20.00 мм |
| ДЪЛЖИНА НА РАБОТНАТА ЧАСТ | 400 мм |
| Марка | BOSCH |
| ПОДХОДЯЩ ЗА ПРОБИВАНЕ НА: | БЕТОН |
| ТИП ЗАХВАТ НА ОПАШКАТА: | SDS+ |
| ДИАМЕТЪР MM: | 20.00 мм |
| ДЪЛЖИНА НА РАБОТНАТА ЧАСТ: | 400 мм |
| ОБЩА ДЪЛЖИНА: | 450.00 мм |
| EAN | 3165140385299 |


