| FOR DRILLING OF | БЕТОН |
| ТИП ЗАХВАТ НА ОПАШКАТА | ЦИЛИНДРИЧНА |
| DIAMETER MM | 8.00 мм |
| WORKING LENGTH | 150 мм |
| Brand | BOSCH |
| MODEL: | CYL-3 8X200 |
| FOR DRILLING OF: | БЕТОН |
| ТИП ЗАХВАТ НА ОПАШКАТА: | ЦИЛИНДРИЧНА |
| DIAMETER MM: | 8.00 мм |
| WORKING LENGTH: | 150 мм |
| TOTAL LENGTH: | 200.00 мм |
| EAN | 3165140186940 |


