| FOR DRILLING OF | БЕТОН |
| ТИП ЗАХВАТ НА ОПАШКАТА | SDS-MAX |
| DIAMETER MM | 18.00 мм |
| WORKING LENGTH | 400 мм |
| Brand | BOSCH |
| MODEL: | SDS-MAX-4 18X400Х540 |
| FOR DRILLING OF: | БЕТОН |
| ТИП ЗАХВАТ НА ОПАШКАТА: | SDS-MAX |
| DIAMETER MM: | 18.00 мм |
| WORKING LENGTH: | 400 мм |
| TOTAL LENGTH: | 540.00 мм |
| EAN | 3165140564144 |


