| FOR DRILLING OF | БЕТОН |
| ТИП ЗАХВАТ НА ОПАШКАТА | SDS+ |
| DIAMETER MM | 10.00 мм |
| WORKING LENGTH | 200 мм |
| Brand | BOSCH |
| MODEL: | SDS PLUS-5X 10X260 |
| FOR DRILLING OF: | БЕТОН |
| ТИП ЗАХВАТ НА ОПАШКАТА: | SDS+ |
| DIAMETER MM: | 10.00 мм |
| WORKING LENGTH: | 200 мм |
| TOTAL LENGTH: | 260.00 мм |
| TIP TYPE: | 4 РЕЖЕЩИ РЪБА |
| EAN | 6949509223531 |





