| FOR DRILLING OF | ДЪРВО |
| ТИП ЗАХВАТ НА ОПАШКАТА | ЦИЛИНДРИЧНА |
| DIAMETER MM | 13.00 мм |
| WORKING LENGTH | 95 мм |
| Brand | BOSCH |
| MODEL: | 13Х95Х150 |
| FOR DRILLING OF: | ДЪРВО |
| ТИП ЗАХВАТ НА ОПАШКАТА: | ЦИЛИНДРИЧНА |
| DIAMETER MM: | 13.00 мм |
| WORKING LENGTH: | 95 мм |
| TOTAL LENGTH: | 150.00 мм |
| EAN | 3165140383240 |


