| FOR DRILLING OF | ДЪРВО |
| ТИП ЗАХВАТ НА ОПАШКАТА | ШЕСТОСТЕН |
| DIAMETER MM | 3.00 мм |
| WORKING LENGTH | 33 мм |
| Brand | KWB |
| MODEL: | 3x33x74 |
| FOR DRILLING OF: | ДЪРВО |
| ТИП ЗАХВАТ НА ОПАШКАТА: | ШЕСТОСТЕН |
| DIAMETER MM: | 3.00 мм |
| WORKING LENGTH: | 33 мм |
| TOTAL LENGTH: | 74.00 мм |
| EAN | 4009315139036 |





