| ПОДХОДЯЩ ЗА ПРОБИВАНЕ НА | ДЪРВО |
| ТИП ЗАХВАТ НА ОПАШКАТА | ШЕСТОСТЕН |
| ДИАМЕТЪР MM | 3.00 мм |
| ДЪЛЖИНА НА РАБОТНАТА ЧАСТ | 33 мм |
| Марка | KWB |
| МОДЕЛ: | 3x33x74 |
| ПОДХОДЯЩ ЗА ПРОБИВАНЕ НА: | ДЪРВО |
| ТИП ЗАХВАТ НА ОПАШКАТА: | ШЕСТОСТЕН |
| ДИАМЕТЪР MM: | 3.00 мм |
| ДЪЛЖИНА НА РАБОТНАТА ЧАСТ: | 33 мм |
| ОБЩА ДЪЛЖИНА: | 74.00 мм |
| EAN | 4009315139036 |





