| FOR DRILLING OF | ДЪРВО |
| ТИП ЗАХВАТ НА ОПАШКАТА | ШЕСТОСТЕН |
| DIAMETER MM | 4.00 мм |
| WORKING LENGTH | 43 мм |
| Brand | KWB |
| MODEL: | 4x43x88 |
| FOR DRILLING OF: | ДЪРВО |
| ТИП ЗАХВАТ НА ОПАШКАТА: | ШЕСТОСТЕН |
| DIAMETER MM: | 4.00 мм |
| WORKING LENGTH: | 43 мм |
| TOTAL LENGTH: | 88.00 мм |
| EAN | 4009315139043 |





