| ПОДХОДЯЩ ЗА ПРОБИВАНЕ НА | ДЪРВО |
| ТИП ЗАХВАТ НА ОПАШКАТА | ШЕСТОСТЕН |
| ДИАМЕТЪР MM | 4.00 мм |
| ДЪЛЖИНА НА РАБОТНАТА ЧАСТ | 43 мм |
| Марка | KWB |
| МОДЕЛ: | 4x43x88 |
| ПОДХОДЯЩ ЗА ПРОБИВАНЕ НА: | ДЪРВО |
| ТИП ЗАХВАТ НА ОПАШКАТА: | ШЕСТОСТЕН |
| ДИАМЕТЪР MM: | 4.00 мм |
| ДЪЛЖИНА НА РАБОТНАТА ЧАСТ: | 43 мм |
| ОБЩА ДЪЛЖИНА: | 88.00 мм |
| EAN | 4009315139043 |





