| FOR DRILLING OF | ДЪРВО |
| ТИП ЗАХВАТ НА ОПАШКАТА | ЦИЛИНДРИЧНА |
| DIAMETER MM | 6.00 мм |
| WORKING LENGTH | 50 мм |
| Brand | BOSCH |
| MODEL: | 6X50X90 |
| FOR DRILLING OF: | ДЪРВО |
| ТИП ЗАХВАТ НА ОПАШКАТА: | ЦИЛИНДРИЧНА |
| DIAMETER MM: | 6.00 мм |
| WORKING LENGTH: | 50 мм |
| TOTAL LENGTH: | 90.00 мм |
| EAN | 3165140383349 |


