| FOR DRILLING OF | БЕТОН |
| ТИП ЗАХВАТ НА ОПАШКАТА | SDS+ |
| DIAMETER MM | 10.00 мм |
| WORKING LENGTH | 100 мм |
| Brand | BOSCH |
| MODEL: | 10X100X160 |
| FOR DRILLING OF: | БЕТОН |
| ТИП ЗАХВАТ НА ОПАШКАТА: | SDS+ |
| DIAMETER MM: | 10.00 мм |
| WORKING LENGTH: | 100 мм |
| TOTAL LENGTH: | 160.00 мм |
| EAN | 3165140382045 |


