| FOR DRILLING OF | БЕТОН |
| ТИП ЗАХВАТ НА ОПАШКАТА | SDS+ |
| DIAMETER MM | 5.00 мм |
| WORKING LENGTH | 50 мм |
| Brand | BOSCH |
| MODEL: | 5X50X110 |
| FOR DRILLING OF: | БЕТОН |
| ТИП ЗАХВАТ НА ОПАШКАТА: | SDS+ |
| DIAMETER MM: | 5.00 мм |
| WORKING LENGTH: | 50 мм |
| TOTAL LENGTH: | 110.00 мм |
| EAN | 3165140381888 |


