| FOR DRILLING OF | МЕТАЛ |
| ТИП ЗАХВАТ НА ОПАШКАТА | ЦИЛИНДРИЧНА |
| DIAMETER MM | 20.00 мм |
| WORKING LENGTH | 140 мм |
| Brand | BOSCH |
| MODEL: | HSS-R 20X140X205 |
| FOR DRILLING OF: | МЕТАЛ |
| ТИП ЗАХВАТ НА ОПАШКАТА: | ЦИЛИНДРИЧНА |
| DIAMETER MM: | 20.00 мм |
| WORKING LENGTH: | 140 мм |
| TOTAL LENGTH: | 205.00 мм |
| DRILL BIT MATERIAL: | HSS-R |
| ADDITIONAL INFORMATION: | DIN 338 |
| EAN | 3165140407106 |


