| FOR DRILLING OF | МЕТАЛ |
| ТИП ЗАХВАТ НА ОПАШКАТА | ЦИЛИНДРИЧНА |
| DIAMETER MM | 14.00 мм |
| WORKING LENGTH | 108 мм |
| Brand | BOSCH |
| MODEL: | HSS-R 14X108X160 |
| FOR DRILLING OF: | МЕТАЛ |
| ТИП ЗАХВАТ НА ОПАШКАТА: | ЦИЛИНДРИЧНА |
| DIAMETER MM: | 14.00 мм |
| WORKING LENGTH: | 108 мм |
| TOTAL LENGTH: | 160.00 мм |
| DRILL BIT MATERIAL: | HSS СТОМАНА |
| ADDITIONAL INFORMATION: | DIN 338 |
| EAN | 3165140407069 |


