| ТИП ЗАХВАТ НА ОПАШКАТА | SDS+ |
| DIAMETER MM | 22.00 мм |
| WORKING LENGTH | 250 мм |
| Brand | BOSCH |
| MODEL: | 22X250 |
| ТИП ЗАХВАТ НА ОПАШКАТА: | SDS+ |
| DIAMETER MM: | 22.00 мм |
| WORKING LENGTH: | 250 мм |
| EAN | 3165140385992 |



1.00 € / 1.96 лв. i
"" in 7 days
| ТИП ЗАХВАТ НА ОПАШКАТА | SDS+ |
| DIAMETER MM | 22.00 мм |
| WORKING LENGTH | 250 мм |
| Brand | BOSCH |
| MODEL: | 22X250 |
| ТИП ЗАХВАТ НА ОПАШКАТА: | SDS+ |
| DIAMETER MM: | 22.00 мм |
| WORKING LENGTH: | 250 мм |
| EAN | 3165140385992 |