| ТИП ЗАХВАТ НА ОПАШКАТА | SDS+ |
| ДИАМЕТЪР MM | 22.00 мм |
| ДЪЛЖИНА НА РАБОТНАТА ЧАСТ | 250 мм |
| Марка | BOSCH |
| МОДЕЛ: | 22X250 |
| ТИП ЗАХВАТ НА ОПАШКАТА: | SDS+ |
| ДИАМЕТЪР MM: | 22.00 мм |
| ДЪЛЖИНА НА РАБОТНАТА ЧАСТ: | 250 мм |
| EAN | 3165140385992 |



1.00 € / 1.96 лв. i
"" до 7 дни
| ТИП ЗАХВАТ НА ОПАШКАТА | SDS+ |
| ДИАМЕТЪР MM | 22.00 мм |
| ДЪЛЖИНА НА РАБОТНАТА ЧАСТ | 250 мм |
| Марка | BOSCH |
| МОДЕЛ: | 22X250 |
| ТИП ЗАХВАТ НА ОПАШКАТА: | SDS+ |
| ДИАМЕТЪР MM: | 22.00 мм |
| ДЪЛЖИНА НА РАБОТНАТА ЧАСТ: | 250 мм |
| EAN | 3165140385992 |