| MAX WEIGHT | 50 КГ |
| VESA COMPATIBILITY | 600 X 400 |
| SCREEN SIZE IN INCHES UP TO | 84 " |
| Brand | HAMA |
| MODEL: | 118126 - 220831 |
| TYPE: | TV Стойка |
| COLOUR: | ЧЕРЕН |
| MAX WEIGHT: | 50 КГ |
| VESA COMPATIBILITY: | 600 X 400 |
| DOWELS INCLUDED: | Yes |
| FUNCTIONS: | ROTATION |
| SCREEN SIZE IN INCHES UP TO: | 84 " |
| COLOUR: | BLACK |
| MODEL: | 118126 - 220831 |
| TYPE: | TV Стойка |
| COLOUR: | ЧЕРЕН |
| SCREEN SIZE IN INCHES UP TO: | 84 " |
| MAX WEIGHT: | 50 КГ |
| VESA COMPATIBILITY: | 600 X 400 |
| DOWELS INCLUDED: | Yes |
| FUNCTIONS: | ROTATION |
| COLOUR: | BLACK |
| EAN | 4047443378484 |





















