| MAX WEIGHT | 100 КГ |
| VESA COMPATIBILITY | 1100 X 600 |
| SCREEN SIZE IN INCHES UP TO | 120 " |
| Brand | HAMA |
| MODEL: | 220844 STRONG |
| MAX WEIGHT: | 100 КГ |
| VESA COMPATIBILITY: | 1100 X 600 |
| FUNCTIONS: | FIXED |
| SCREEN SIZE IN INCHES UP TO: | 120 " |
| EAN | 4047443509826 |












i
"" in 4 days
| MAX WEIGHT | 100 КГ |
| VESA COMPATIBILITY | 1100 X 600 |
| SCREEN SIZE IN INCHES UP TO | 120 " |
| Brand | HAMA |
| MODEL: | 220844 STRONG |
| MAX WEIGHT: | 100 КГ |
| VESA COMPATIBILITY: | 1100 X 600 |
| FUNCTIONS: | FIXED |
| SCREEN SIZE IN INCHES UP TO: | 120 " |
| EAN | 4047443509826 |