| MAX WEIGHT | 35 КГ |
| VESA COMPATIBILITY | 400 X 400 |
| SCREEN SIZE IN INCHES UP TO | 55 " |
| Brand | KIVI |
| MODEL: | MOTION-443A |
| TYPE: | TV Стойка |
| COLOUR: | ЧЕРЕН |
| MAX WEIGHT: | 35 КГ |
| VESA COMPATIBILITY: | 400 X 400 |
| DOWELS INCLUDED: | Yes |
| FUNCTIONS: | ROTATION |
| SCREEN SIZE IN INCHES UP TO: | 55 " |
| COLOUR: | BLACK |
| MODEL: | MOTION-443A |
| TYPE: | TV Стойка |
| COLOUR: | ЧЕРЕН |
| SCREEN SIZE IN INCHES UP TO: | 55 " |
| MAX WEIGHT: | 35 КГ |
| VESA COMPATIBILITY: | 400 X 400 |
| DOWELS INCLUDED: | Yes |
| FUNCTIONS: | ROTATION |
| COLOUR: | BLACK |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 4.900 kg |
| EAN | 5999862053659 |


















