| MAX WEIGHT | 25 КГ |
| VESA COMPATIBILITY | 200 X 200 |
| SCREEN SIZE IN INCHES UP TO | 43 " |
| Brand | VIVANCO |
| MODEL: | 39501 |
| TYPE: | TV Стойка |
| COLOUR: | БЯЛ |
| MAX WEIGHT: | 25 КГ |
| VESA COMPATIBILITY: | 200 X 200 |
| DOWELS INCLUDED: | No |
| FUNCTIONS: | ROTATION |
| SCREEN SIZE IN INCHES UP TO: | 43 " |
| COLOUR: | WHITE |
| MODEL: | 39501 |
| TYPE: | TV Стойка |
| COLOUR: | БЯЛ |
| SCREEN SIZE IN INCHES UP TO: | 43 " |
| MAX WEIGHT: | 25 КГ |
| VESA COMPATIBILITY: | 200 X 200 |
| DOWELS INCLUDED: | No |
| FUNCTIONS: | ROTATION |
| COLOUR: | WHITE |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 2.040 kg |
| EAN | 4008928395013 |












