| МАКСИМАЛНО НАТОВАРВАНЕ | 25 КГ |
| СЪВМЕСТИМОСТ VESA | 200 X 200 |
| РАЗМЕР НА ЕКРАНА В INCH ДО | 43 " |
| Марка | VIVANCO |
| МОДЕЛ: | 39501 |
| ТИП: | TV Стойка |
| ЦВЯТ: | БЯЛ |
| МАКСИМАЛНО НАТОВАРВАНЕ: | 25 КГ |
| СЪВМЕСТИМОСТ VESA: | 200 X 200 |
| ВКЛЮЧЕНИ ДЮБЕЛИ В КОМПЛ.: | Не |
| ФУНКЦИОНАЛНОСТ : | ПОДВИЖНИ |
| РАЗМЕР НА ЕКРАНА В INCH ДО: | 43 " |
| ЦВЯТ: | БЯЛ |
| МОДЕЛ: | 39501 |
| ТИП: | TV Стойка |
| ЦВЯТ: | БЯЛ |
| РАЗМЕР НА ЕКРАНА В INCH ДО: | 43 " |
| МАКСИМАЛНО НАТОВАРВАНЕ: | 25 КГ |
| СЪВМЕСТИМОСТ VESA: | 200 X 200 |
| ВКЛЮЧЕНИ ДЮБЕЛИ В КОМПЛ.: | Не |
| ФУНКЦИОНАЛНОСТ : | ПОДВИЖНИ |
| ЦВЯТ: | БЯЛ |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 2.040 kg |
| EAN | 4008928395013 |













