| MAX WEIGHT | 40 КГ |
| VESA COMPATIBILITY | 400 X 600 |
| SCREEN SIZE IN INCHES UP TO | 80 " |
| Brand | KIVI |
| MODEL: | MOTION-466 |
| TYPE: | TV Стойка |
| MAX WEIGHT: | 40 КГ |
| VESA COMPATIBILITY: | 400 X 600 |
| DOWELS INCLUDED: | Yes |
| FUNCTIONS: | TILT |
| SCREEN SIZE IN INCHES UP TO: | 80 " |
| COLOUR: | BLACK |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| MODEL: | MOTION-466 |
| TYPE: | TV Стойка |
| SCREEN SIZE IN INCHES UP TO: | 80 " |
| MAX WEIGHT: | 40 КГ |
| VESA COMPATIBILITY: | 400 X 600 |
| DOWELS INCLUDED: | Yes |
| FUNCTIONS: | TILT |
| COLOUR: | BLACK |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 5999862053635 |














