| MAX WEIGHT | 40 КГ |
| VESA COMPATIBILITY | 800 X 400 |
| SCREEN SIZE IN INCHES UP TO | 75 " |
| Brand | MULTIBRACKETS |
| MODEL: | MB6539 |
| TYPE: | TV Стойка |
| COLOUR: | ЧЕРЕН |
| MAX WEIGHT: | 40 КГ |
| VESA COMPATIBILITY: | 800 X 400 |
| FUNCTIONS: | ROTATION |
| SCREEN SIZE IN INCHES UP TO: | 75 " |
| COLOUR: | BLACK |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| MODEL: | MB6539 |
| TYPE: | TV Стойка |
| COLOUR: | ЧЕРЕН |
| SCREEN SIZE IN INCHES UP TO: | 75 " |
| MAX WEIGHT: | 40 КГ |
| VESA COMPATIBILITY: | 800 X 400 |
| FUNCTIONS: | ROTATION |
| COLOUR: | BLACK |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 7350073736539 |












