| МАКСИМАЛНО НАТОВАРВАНЕ | 40 КГ |
| СЪВМЕСТИМОСТ VESA | 800 X 400 |
| РАЗМЕР НА ЕКРАНА В INCH ДО | 75 " |
| Марка | MULTIBRACKETS |
| МОДЕЛ: | MB6539 |
| ТИП: | TV Стойка |
| ЦВЯТ: | ЧЕРЕН |
| МАКСИМАЛНО НАТОВАРВАНЕ: | 40 КГ |
| СЪВМЕСТИМОСТ VESA: | 800 X 400 |
| ФУНКЦИОНАЛНОСТ : | ПОДВИЖНИ |
| РАЗМЕР НА ЕКРАНА В INCH ДО: | 75 " |
| ЦВЯТ: | ЧЕРЕН |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| МОДЕЛ: | MB6539 |
| ТИП: | TV Стойка |
| ЦВЯТ: | ЧЕРЕН |
| РАЗМЕР НА ЕКРАНА В INCH ДО: | 75 " |
| МАКСИМАЛНО НАТОВАРВАНЕ: | 40 КГ |
| СЪВМЕСТИМОСТ VESA: | 800 X 400 |
| ФУНКЦИОНАЛНОСТ : | ПОДВИЖНИ |
| ЦВЯТ: | ЧЕРЕН |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 7350073736539 |












