| PROCESSOR TYPE | MediaTek Dimensity 9400 |
| DISPLAY SIZE INCH | 11.0 " |
| DISPLAY TYPE | DYNAMIC AMOLED 2X, 120 Hz |
| INTERNAL MEMORY | 256 GB |
| RAM | 12 GB |
| CONNECTIVITY | WI-FI |
| Brand | SAMSUNG |
| MODEL: | Tab S11 X730 |
| PROCESSOR TYPE: | MediaTek Dimensity 9400 |
| DISPLAY SIZE INCH: | 11.0 " |
| DISPLAY SIZE SM: | 27.9 см |
| DISPLAY TYPE: | DYNAMIC AMOLED 2X, 120 Hz |
| DISPLAY RESOLUTION: | 2560x1600 |
| INTERNAL MEMORY: | 256 GB |
| RAM: | 12 GB |
| CONNECTIVITY: | WI-FI |
| MEMORY CARD SLOT: | Yes |
| NFC: | No |
| INTERFACE: | USB TYPE-C |
| COLOUR: | GRAY |
| LOUDSPEAKER: | Yes |
| REAR CAMERA: | Single |
| REAR CAMERA RESOLUTION: | 13 MP |
| FRONT CAMERA: | Single |
| FRONT CAMERA RESOLUTION: | 12 MP |
| AUTOFOCUS: | Yes |
| FLASH: | Yes |
| OS: | ANDROID |
| VERSION: | 15 |
| BLUETOOTH: | Yes |
| 3G: | No |
| MP3: | Yes |
| FMRADIO: | No |
| FINGERPRINT: | YES BUILT IN THE DISPLAY |
| VIDEOPLAYER: | Yes |
| VIDEO RECORDING: | Yes |
| DIMENSION: | 165.3X253.8X5.5 MM |
| WEIGHT: | 482 g |
| BATTERY TYPE: | 8400 mAh |
| OTHERS: | БЕЗ 220V АДАПТЕР В КОМПЛЕКТА |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| ENERGY EFFICIENCY CLASS: | G |
| PRODUCT NUMBER: | X730 |
| EAN | 8806097712268 |















