| AIRFLOW AT MAXIMUM SPEED | 268 m3/h |
| ENERGY CLASS | A |
| ANNUAL ENERGY CONSUMPTION | 21.0 kWh |
| NOISE LEVEL AT MAX SPEED | 62 dB |
| FILTER TYPE | PERMANENT |
| LIGHTING TYPE | LED |
| Brand | BOSCH |
| MODEL: | DFL064A52 |
| AIRFLOW AT MAXIMUM SPEED: | 268 m3/h |
| ENERGY CLASS: | A |
| ANNUAL ENERGY CONSUMPTION: | 21.0 kWh |
| NUMBER OF MOTORS: | 1 |
| MAXIMUM MOTOR POWER: | 70 W |
| NOISE LEVEL AT MAX SPEED: | 62 dB |
| FLUID DYNAMIC EFFICIENCY CLASS: | B |
| LIGHTING EFFICIENCY CLASS: | A |
| FILTER TYPE: | PERMANENT |
| LIGHTING TYPE: | LED |
| (NOMINAL) POWER OF LIGHTING SY: | 4.0 W |
| BOOSTER FUNCTION: | Yes |
| WIDTH: | 60.00 см |
| COLOUR: | INOX |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 4242005231911 |









