| AIRFLOW AT MAXIMUM SPEED | 329 m3/h |
| ENERGY CLASS | E |
| ANNUAL ENERGY CONSUMPTION | 99.0 kWh |
| NOISE LEVEL AT MAX SPEED | 69 dB |
| FILTER TYPE | PERMANENT |
| LIGHTING TYPE | LED |
| Brand | TEKA |
| MODEL: | GFG2 INOX |
| AIRFLOW AT MAXIMUM SPEED: | 329 m3/h |
| ENERGY CLASS: | E |
| ANNUAL ENERGY CONSUMPTION: | 99.0 kWh |
| NUMBER OF MOTORS: | 1 |
| MAXIMUM MOTOR POWER: | 175 W |
| NOISE LEVEL AT MAX SPEED: | 69 dB |
| FLUID DYNAMIC EFFICIENCY CLASS: | F |
| LIGHTING EFFICIENCY CLASS: | D |
| FILTER TYPE: | PERMANENT |
| CHARCOAL FILTER: | No |
| LIGHTING TYPE: | LED |
| (NOMINAL) POWER OF LIGHTING SY: | 5.0 W |
| TIMER: | No |
| WIDTH: | 55.00 см |
| COLOUR: | INOX |
| NON RETURN VALVE: | Yes |
| WARRANTY: | 60 MONTHS |
| EAN | 8421152146040 |








