| ДЕБИТ ПРИ МАКСИМАЛНА СКОРОСТ | 329 m3/h |
| ЕНЕРГИЕН КЛАС | E |
| ГОДИШНА ЕНЕРГИЙНА КОНСУМАЦИЯ | 99.0 kWh |
| НИВО НА ШУМ ПРИ МАКС. СКОРОСТ | 69 dB |
| ВИД ФИЛТРИ | ПОСТОЯННИ |
| ТИП ОСВЕТЛЕНИЕ | LED |
| Марка | TEKA |
| МОДЕЛ: | GFG2 INOX |
| ДЕБИТ ПРИ МАКСИМАЛНА СКОРОСТ: | 329 m3/h |
| ЕНЕРГИЕН КЛАС: | E |
| ГОДИШНА ЕНЕРГИЙНА КОНСУМАЦИЯ: | 99.0 kWh |
| БРОЙ МОТОРИ: | 1 |
| НОМИНАЛНА МОЩНОСТ НА МОТОРИТЕ: | 175 W |
| НИВО НА ШУМ ПРИ МАКС. СКОРОСТ: | 69 dB |
| КЛАС ГАЗОДИНАМИЧНА ЕФЕКТИВНОСТ: | F |
| КЛАС ЕФЕКТИВНОСТ НА ОСВЕТЯВАНЕ: | D |
| ВИД ФИЛТРИ: | ПОСТОЯННИ |
| ФИЛТЪР С АКТИВЕН ВЪГЛЕН: | Не |
| ТИП ОСВЕТЛЕНИЕ: | LED |
| НОМИНАЛНА МОЩНОСТ НА ОСВ. ТЕЛА: | 5.0 W |
| ТАЙМЕР: | Не |
| ШИРИНА: | 55.00 см |
| ЦВЯТ: | INOX |
| ВЪЗВРАТНА КЛАПА: | Да |
| ГАРАНЦИЯ: | 60 МЕСЕЦА |
| EAN | 8421152146040 |








